geoffrey edelsten یک پزشک سرشناس و ثروتمند اهل کشور استرالیا می باشد. این پزشک که 72 سال سن دارد بخاطر ازدواج هایش با دختران بسیار جوان همواره سوژه رسانه ها بوده است. او تاکنون 3 بار ازدواج کرده است که دو بار آخر آن با دختران 25 ساله بوده است! جفری در سال 2009 با Brynne Edelsten ازدواج کرد درحالی که او 65 سال داشت و عروس فقط 25 ساله بود!. Brynne Edelsten در آن زمان به عنوان بازیگر و مجری تلویزیون فعالیت می کرد اما ازدواج آنها در سال 2014 به جدایی ختم شد. درست یک سال بعد جفری با دختری جوان ...


عاقبت ازدواج دکتر 72 ساله و ثروتمند با دختران 25 ساله! +تصاویر

geoffrey edelsten يک پزشک سرشناس و ثروتمند اهل کشور استراليا می باشد. اين پزشک که 72 سال سن دارد بخاطر ازدواج هايش با دختران بسيار جوان همواره سوژه رسانه ها بوده است. او تاکنون 3 بار ازدواج کرده است که دو بار آخر آن با دختران 25 ساله بوده است! جفری در سال 2009 با Brynne Edelsten ازدواج کرد درحالی که او 65 سال داشت و عروس فقط 25 ساله بود!

عاقبت ازدواج دکتر 72 ساله و ثروتمند با دختران 25 ساله! +تصاویر

Brynne Edelsten در آن زمان به عنوان بازيگر و مجری تلويزيون فعاليت می کرد اما ازدواج آنها در سال 2014 به جدايی ختم شد. درست يک سال بعد جفری با دختری جوان که مانکن و مدل بود به نام Gabi Grecko آشنا شده و در سال 2015 با اين دختر 25 ساله در سن 72 سالگی ازدواج می کند! اما طبق اعلام رسمی اين زوج پس از 8 ماه زندگی مشترک تصميم به جدايی گرفته و به زودی از يکديگر جدا خواهند شد!

عاقبت ازدواج دکتر 72 ساله و ثروتمند با دختران 25 ساله! +تصاویر

منبع: سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه