یک دختر 28 ساله امریکایی دانشگاهش را رها کرده است تا زندگی بچه گربه ها را نجات دهد! هانا شاو Hannah Shaw دختر 28 ساله ای است که از کودکی به حیوانات علاقمند بود. هانا 8 سال پیش دانشگاه را رها کرد و تلاش خود را برای تجات بچه گربه های یتیم آغاز کرد. او در خیابان بچه گربه هایی که رها شده اند, نجات داده و بزرگ می کند! هانا می گوید این گربه های یتیم خیلی کوچک هستند و اگر کسی به انها کمک نکند مطمئنا در خیابان خواهند مرد. این دختر می گوید که من این پناهگاه را درست کردم تا به این حیوانات ضعیف و کوچ ...


عاقبت عشق دختر 28 ساله آمریکایی به گربه ها +تصاویر

یک دختر 28 ساله امریکایی دانشگاهش را رها کرده است تا زندگی بچه گربه ها را نجات دهد! هانا شاو Hannah Shaw دختر 28 ساله ای است که از کودکی به حیوانات علاقمند بود. هانا 8 سال پیش دانشگاه را رها کرد و تلاش خود را برای تجات بچه گربه های یتیم آغاز کرد. او در خیابان بچه گربه هایی که رها شده اند, نجات داده و بزرگ می کند! هانا می گوید این گربه های یتیم خیلی کوچک هستند و اگر کسی به انها کمک نکند مطمئنا در خیابان خواهند مرد.

این دختر می گوید که من این پناهگاه را درست کردم تا به این حیوانات ضعیف و کوچک کمک کنم وخوشحالم که خیلی از مردم نیز با من تماس میگیرند و آدرس گربه های یتیم و کوچکی که در خیابان میبینند را به من می دهند. هانا می گوید وقتی که این گربه ها به قدر کافی بزرگ شدند, آنها را در خیابان رها می کنم.

عکس هانا شاو

عاقبت عشق دختر 28 ساله آمریکایی به گربه ها +تصاویر

یکی از گربه های کوچکی که نجات یافته است

عاقبت عشق دختر 28 ساله آمریکایی به گربه ها +تصاویر

منبع: سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه