وقتی که کایلان ماهومس به همراه خواهر دوقلو و مادرش یک سلفی در ماشین از خودشان گرفت و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت، همه دچار سردرگمی شدند. به گزارش سی ان ان، زیر عکس این دختر دبیرستانی نوشته شده بود: "مامان، خواهر دوقلو و خودم". اما از آنجایی که در هر سه چهره هالۀ جوانی موج می زند، بیشتر شبیه عکسی از سه خواهر سه قلو شده است و همه به دنبال این هستند که تشخیص دهند، مادر کدام است. این عکس از زمانی که روی شبکۀ اجتماعی قرار داده شد، یعنی 28 ژانویه (یک هفتۀ پیش)، تاکنون بیش 18000 بار بازاشتر ...


مادر را در این عکس پیدا کنید! +تصاویر

وقتی که کایلان ماهومس به همراه خواهر دوقلو و مادرش یک سلفی در ماشین از خودشان گرفت و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت، همه دچار سردرگمی شدند.

مادر را در این عکس پیدا کنید! +تصاویر

به گزارش سی ان ان، زیر عکس این دختر دبیرستانی نوشته شده بود: "مامان، خواهر دوقلو و خودم".

اما از آنجایی که در هر سه چهره هالۀ جوانی موج می زند، بیشتر شبیه عکسی از سه خواهر سه قلو شده است و همه به دنبال این هستند که تشخیص دهند، مادر کدام است.

این عکس از زمانی که روی شبکۀ اجتماعی قرار داده شد، یعنی 28 ژانویه (یک هفتۀ پیش)، تاکنون بیش 18000 بار بازاشتراک گذاری شده و 29000 لایک گرفته است.

این خانواده اهل ایندیاناپلیس آمریکا، پس از مشاهدۀ موفقیت این عکس تصمیم گرفتند تا صفحه ای در اینستاگرام برای عکسهای سه نفرۀشان ایجاد کنند.

مادر را در این عکس پیدا کنید! +تصاویر

اما سوال مهم را هنوز پاسخ نداده ایم: در این عکس کدام یک از دخترها مادر است؟

تینا، مادر دوقلوها، خانمی است که در سمت چپ عکس قرار دارد.

او در مصاحبه ای با یک شبکۀ تلویزیونی از رازهای جوان ماندنش گفته است: "من سعی می کنم زیاد آب بنوشم و بدن استرس باشم. من فقط بیشتر سعی می کنم تا بر روی زیبایی احساسی درونی تمرکز کنم.

تینا 35 سال دارد.

منبع: وب سایت فرادید

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه