ماه آبی" یا Blue Moon گران ترین الماس جهان است. یک چینی این الماس را در یک حراجی بزرگ به بهایی باور ناکردنی خرید و به دختر هفت ساله اش، ژوزفین، هدیه داد. نام این الماس از این پس چنین است: "بلو مون ژوزفین". در جهان امروز هدیه های بسیاری رد و بدل می شوند: هدیه های کریسمس، روز عشاق و تولد. گاهی این هدیه ها تنها یک شیشه عطر کوچک هستند و گاهی حتی یک ویلای مجلل. حال یک چینی با خرید گران بهاترین الماس جهان و هدیه کردن آن به دختر خردسالش خبرساز شده است. به گزارش دویچه وله،این فرد الماس "بلو مون" ...


هدیه تولد 45 میلیونی یک پدر به دخترش +عکس

ماه آبی" یا Blue Moon گران ترین الماس جهان است. یک چینی این الماس را در یک حراجی بزرگ به بهایی باور ناکردنی خرید و به دختر هفت ساله اش، ژوزفین، هدیه داد. نام این الماس از این پس چنین است: "بلو مون ژوزفین". در جهان امروز هدیه های بسیاری رد و بدل می شوند: هدیه های کریسمس، روز عشاق و تولد. گاهی این هدیه ها تنها یک شیشه عطر کوچک هستند و گاهی حتی یک ویلای مجلل.

حال یک چینی با خرید گران بهاترین الماس جهان و هدیه کردن آن به دختر خردسالش خبرساز شده است.

هدیه تولد 45 میلیونی یک پدر به دخترش +عکس

به گزارش دویچه وله،این فرد الماس "بلو مون" را به قیمت ۴۵ میلیون یورو در حراجی در ژنو خریداری کرده و از گرا ن بها ترین الماس جهان، هدیه ای ساخته است برای دختر ۷ ساله اش. این تاجر چینی که ژوزف لا لون هونگ نام دارد پس از خرید این الماس استثنایی نام آن را به نام دخترش، ژوزفین، پیوند زده است. نام این گران بهاترین الماس جهان که بیش از ۱۲ قیراط وزن دارد، از این پس چنین است: "بلو مون ژوزفین".

منبع: عصر ایران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه